PREMIUM VİLLA

500 m2'lik bir yaşam alanına sahip;beş yatak odası ve altı banyosu bulunan Premium Villa muhteşem deniz manzarasıyla birlikte size ve ailenize unutulmaz bir tatil deneyimi vaat et mektedir.Kendine ait mutfağı,terası,özel açık havuzu,bahçesi,eğlence odası ve özel güneş lenme alanları ile Premium Villa tüm misafirlerine modern ve lüks bir tatil fırsatı vermektedir. Premium Villa on kişiye kadar konaklama imkânı sunmaktadır.


GRAND VİLLA

305 m2'lik yaşam alanı ve dört yatak odasıyla Grand Villa misafirlerine geniş bir konfor alanına sahiptir.Beş banyosu ve özel mutfağıyla sekiz misafire kadar ev rahatlığında tatil imkanı sun maktadır.Misafirlerine özel tahsis edilmiş havuzu ve terasıyla bu villada tatilin tadını aileniz ve sevdiklerinizle baş başa çıkarabilirsiniz.


FAMILY VİLLA

İki katlı ferah yaşam alanına sahip Family Villa odalarımızda aileniz ve sevdiklerinizle konforlu bir tatil geçirebilirsiniz.Siz değerli misafirlerimizin rahatlığına önem verilerek tasarlanan odalarımız 160m2'den oluşmaktadır.Family Villa'da üç adet deniz manzaralı yatak odası bulunmaktadır. Size özel tahsis edilmiş bahçenizde güneşlenmenin tadını çıkarabilirsiniz.Özenle dizayn edilmiş odalarımızın her birine ait banyo ve kapalı giyinme alanları bulunmaktadır.Family Villa odalarımız misafirlerimize altı kişiye kadar konaklama imkanı sunmaktadır.


FAMILY SUİTE

Sizi ve ailenizi özel hissettirmek için benzersiz seçimler sunan 100 m2'lik Family Süit,tam veya kısmi deniz manzarası seçeneklerine sahiptir. İki katlı şık tasarımı ile2yatak odası,2banyo ve oturma odası içeren bu 100m2'lik süit,hem ailecek vakit geçirmenize hem de bireysel olarak rahatlamanıza imkân tanır.


VVS VILLA

With a living space of 500m2, VVS Villa oers five bedrooms and six bathrooms to our guests. These villas guarantee you and your family an unforgettanle holiday expreinece along with magnificent sea views. VVS villa oer a modern and luxurious holiday opportunity to all its guests thanks to its own kitchen, terrace, private outdoor pool, garden, entertaiment room and private sunbathing spaces. VVS Villa oers accommodation for up to ten people.


Rezervasyon