FAE RESTORAN

Doora Bodrum
alnızca damak tadıyla değil, ruhunuzu da doyuracak lezzeti ve çeşitliliğiyle dünya mutfağının gerçek tadına varmaya hazır mısınız?

Ege Denizi'nin mis gibi kokusunu getiren esinti eşliğinde kuş cıvıltılarını dinlerken, pide, lahmacun ve taş fırından çıkan özel lezzetler ile vazgeçilmez lezzetlerimizi deneyimleyebileceğiniz çeşitler var. Ege'nin taze zeytinyağından alışılagelmiş menü içeriklerini unutun.

CAGE RESTORAN

Doora Bodrum
Usta şefler tarafından özenle hazırlanan gurme lezzetler, unutulmaz anlarınızın en keyifli kısmını oluşturacak.

Bodrum, sizi dünyanın dört bir yanından en özel mutfaklarla hayatınıza eşsiz lezzetler katacak sıra dışı bir deneyime davet ediyor. Denizin rahatlatıcı etkisini hissedeceğiniz, deniz kenarındaki alakart restoranımızda ödüllü şeflerimiz size enfes bir gastronomi deneyimi yaşatacak. Türk, Akdeniz, Uzakdoğu, Deniz Mahsulleri ve Biftek mutfaklarından örnekler tatilinize unutulmaz anlar katacak.

BEACH RESTORAN

Doora Bodrum
Usta şefler tarafından özenle hazırlanan gurme lezzetler, unutulmaz anlarınızın en keyifli kısmını oluşturacak.

Usta şefler tarafından özenle hazırlanan gurme lezzetler, unutulmaz anlarınızın en keyifli kısmını oluşturacak. Door'a Bodrum, sizi dünyanın dört bir yanından en özel mutfaklarla hayatınıza eşsiz lezzetler katacak sıra dışı bir deneyime davet ediyor.

LOBBY CAFE

Doora Bodrum
İçeri girdiğinizde size lezzet şöleni yaşatacak bir lobi sizi bekliyor. Lobi restoranımızda alkollü ve alkolsüz içecekleri ve küçük atıştırmalıkları dilediğiniz gibi tadabilirsiniz.

Rezervasyon